Rengiame baldų gaminimo ir restauravimo specialistus:

– galinčius savarankiškai suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti medžio masyvo bei korpusinius baldus;
– gebančius remontuoti ir restauruoti baldus;
– išmanančius baldžių ir stalių naudojamų medžiagų savybes, jų apdirbimo galimybes, taip pat naudojamų įrengimų bei įrankių, medienos apdirbimo staklių veikimo principus ir pritaikymo galimybes.

Praktinė informacija

Mokymosi trukmė 3 metai. Mokymosi forma dieninė. Priimami mokytis jaunuoliai nuo 16 metų. Mokome pameistrystės mokymo metodu – 2/3 mokymosi proceso trukmės sudaro praktinių įgūdžių įgijimas bei tobulinimas verslo įmonėje ir mokykloje, tad baigus mokymo programą sėkmingai įsiliejama į darbo rinką. Mokantis yra galimybė užsidirbti.

Mokymosi kaina

Mūsų mokykloje yra mokestis už mokymosi priemones bei žaliavas – 25 Eur per mėnesį (10 įmokų per metus). Į kainą įskaičiuota profesionalūs darbo drabužiai, įrankiai ir žaliavos, reikalingos darbui praktikos laboratorijoje.

Mokymo planas:

Sudarant baldžiaus mokymo programą, remtasi Prancūzijos amatų mokyklų staliaus mokymo programomis, taip pat profesinio mokymo asociacijos „Les Compagnons du Devoir et deTourde France“, Danijos profesinės mokyklos „KøbenhavnsTekniske Skole“, naujausia mūsų šalies ir kitų valstybių mokinių rengimo metodika bei patirtimi.

Kilo klausimų, rašykite Noriu mokytis

Įsidarbinimo galimybės:

Amatų mokykloje „Sodžiaus meistrai“ įgijus baldžiaus specialybę, galima dirbti tiek mažose, tiek didelėse Lietuvos bei užsienio įmonėse arba steigti savo įmonę. Įgytą kvalifikaciją galima tobulinti savarankiškai ar stažuotėse, kurias padeda rasti ir mokykla.

Sėkmės istorija


„Gerai sutariu su savo specialybės mokytoju – šioje mokykloje mokiniai ir mokytojai daug bendrauja. Mokytojai kiekvienam skiria daug dėmesio, todėl mokytis žymiai lengviau, o ir išmoksti kur kas geriau. Džiaugiuosi, kad mokykloje daug dėmesio skiriama praktikai, nes praktikos metu galiu papildomai užsidirbti. Man patinka gaminti gaminius iš medienos, smagu, kai galiu pats pasidžiaugti gražiai pagamintu daiktu ir kai mano darbą įvertina klientai.“

Tomas (šiais metais baigė mūsų mokyklą, sėkmingai dirba pagal individualius užsakymus)