Rengiame stogdengius:

– gebančius įrengti ir renovuoti stogo konstrukcijas, dangas ir vandens nutekėjimo sistemas;
– mokančius įrengti įvairių formų, nuolydžių stogus, naudojant šiuolaikines ir tradicines medžiagas bei atitinkamas technologijas;
– išmanančius, kaip atlikti stogo šiltinimo ir izoliacijos darbus, pritvirtinti visus reikalingus stogo ventiliacijos, izoliacinius bei apsauginius priedus.

Praktinė informacija

Mokymosi trukmė 2 metai. Mokymosi forma dieninė. Priimami mokytis jaunuoliai nuo 16 metų. Mokome pameistrystės mokymo metodu – 2/3 mokymosi proceso trukmės sudaro praktinių įgūdžių įgijimas bei tobulinimas verslo įmonėje ir mokykloje, tad baigus mokymo programą sėkmingai įsiliejama į darbo rinką. Mokantis yra galimybė užsidirbti.

Mokymosi kaina

Mūsų mokykloje yra mokestis už mokymosi priemones bei žaliavas – 25 Eur per mėnesį (10 įmokų per metus). Į kainą įskaičiuota profesionalūs darbo drabužiai, įrankiai ir žaliavos, reikalingos darbui praktikos laboratorijoje.

Mokymo planas:

Sudarant stogdengio mokymo programą, remtasi Prancūzijos amatų mokyklų stogdengių mokymo programomis, taip pat profesinio mokymo asociacijos „Les Compagnons du Devoir et de Tour de France“, naujausia mūsų šalies ir kitų valstybių mokinių rengimo metodika bei patirtimi.

Kilo klausimų, rašykite Noriu mokytis

Mokymo planą galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Įsidarbinimo galimybės:

Amatų mokykloje „Sodžiaus meistrai“ įgijus stogdengio specialybę, galima dirbti tiek mažose, tiek didelėse Lietuvos bei užsienio įmonėse, statybų aikštelėse arba steigti savo įmonę. Įgytą kvalifikaciją galima tobulinti savarankiškai ar stažuotėse, kurias padeda rasti ir mokykla.

Sėkmės istorija

Stogdengio specialybės mokykloje moko buvęs amatų asociacijos „Les Compagnons du Devoir“, veikiančios Prancūzijoje, mokyklos mokinys Alain Sailly:
„Prancūzijoje „Les Compagnons du Devoir“ mokyklos nuo seno užsitarnavusios gerą vardą, todėl daugelis jaunuolių nori jose mokytis. Pradėjus mokytis stogdengio specialybės, nebeliko abejonių dėl pasirinkimo. Man ir anksčiau patiko, ir dabar patinka dirbti su skarda, įveikti sudėtingas užduotis, kai reikia rasti neįprastus sprendimus irtinkamai atlikti skardinimo darbus. Stogdengio specialybė man patinka, nes turiu galimybę tobulėti ir gerai uždirbti. Taip pat džiaugiuosi tuo, kad galiu dirbti gryname ore ir kartais žymiai aukščiau nei įprastų specialybių darbuotojai.“