Gruodis nuostabus metas: visi tikimės sulaukti ir dalinamės su kitais gerumu, šiluma ir artuma, visi su nekantrumu laukiame artėjančių švenčių laikotarpio, svajonių išsipildymo ir netikėtų Kalėdinių stebuklų.

Šią savaitę vieną iš Kalėdinių stebuklų mūsų mokyklos mokiniams galėjome sukurti dėka organizacijos „Daughters of Lithuania LA“ paramos, slidinėjimo mokyklos „ Slidinėjimo Akademija“ ir restorano „Le Butcher“. Tad jiems esame labai labai dėkingi!

Mūsų mokiniai kartu su savo specialybės mokytojais ragavo gardžius burgerius iš „Le Butcher“, o vėliau mokėsi slidinėti „Slidinėjimo Akademijoje“. Pirmo kurso studentai vyko į kelionę gruodžio 15d., o kiti kursai gruodžio 22 d. Kelionės buvo fantastiškos – visi grįžo puikios nuotaikos ir su daug daug gražių įspūdžių! Dalinamės šiais įspūdžiais kartu su jumis!