Šiandien Vyriausybės posėdyje buvo nutarta: nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo įstaigos.

„Turime visomis priemonėmis stabdyti viruso plitimą. Kol kas skelbiame švietimo įstaigose privalomas dviejų savaičių mokinių ir studentų atostogas“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Mūsų mokykloje taip pat šiam laikotarpiui (nuo kovo 16 d. iki 27 d.) stabdomas ugdymo procesas. Rytoj mokiniai bus informuoti asmeniškai. Šiuo laikotarpiu nevyks ugdymo procesas mokykloje ir praktikos vietose įmonėse. Įmonės bus informuotos, taip pat mokiniai kviečiami įspėti tiesioginius savo praktikos vadovus.

Kitą savaitę bus patikslinta, kokių atostogų dalies (pavasario, vasaros) bus atsisakyta vėliau. Taip pat bus svarstoma dėl kitų mokymosi formų tokiu atveju, jei dviejų savaičių karantino nepakaktų.

Išlikime sąmoningi, saugokime savo ir artimųjų sveikatą!

Daugiau informacijos apie Vyriausybės priimtą sprendimą: https://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/visoje-lietuvoje-del-koronaviruso-dviem-savaitems-uzdaromos-svietimo-istaigos-