Priėmimas į profesinio mokymo įstaigas jau prasidėjo. Nuo gegužės 20 d. jau galima teikti prašymą mokytis profesinio mokymo įstaigose. Prašymų mokytis registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Priėmimas vyksta per bendrojo priėmimo sistemą Lama Bpo. Lentelėje pateikiame naudingas nuorodas į šią sistemą:

Priėmimo datos Priėmimo žingsniai Prašymo teikimas D.U.K
Nuoroda Nuoroda Nuoroda Nuoroda

Mūsų mokykloje priėmimas vyksta į šias programas:

Iš kitų profesinių mokyklų išsiskiriame tuo, kad dirbame pagal unikalią iš partnerių Prancūzijoje perimtą dualaus mokymo metodiką. Kiekvieną mėnesį mūsų mokiniai dvi savaites gilinasi į pasirinkto amato teorinius ir praktinius aspektus mokykloje, kitas dvi – atlieka praktiką įmonėje pagal pasirinktą profesinę sritį. Mokymai vyksta nedidelėse grupėse (iki 15 jaunuolių), todėl galime daugiau dėmesio skirti kiekvienam besimokančiajam asmeniškai. Mūsų taikoma mokymo metodika padeda ugdyti profesijai būtinus darbinius įgūdžius ir suteikia realios amato patirties. Juk reali patirtis viena svarbiausių ieškant darbo.

Visa informacija norintiems mokytis mūsų mokykloje skiltyje: Stojantiems.

Jei kiltų klausimų, visuomet kviečiame su mumis susisiekti: