Nuoširdžiai dėkojame įmonei UAB „AbbVie“. Šiuo ypatingai sudėtingu laikotarpiu kai pasaulis išgyvena COVID-19 krizę, įmonė UAB „AbbVie“ parėmė penkias mūsų mokyklos mokinių šeimas, susidūrusias su sunkumais. Įmonės parama buvo skirta įsigyti šeimos pirkinių krepšį. Jį sudarė higienos priemonės, būtinos maisto prekės bei saldžios dovanėles mažiesiems šeimos nariams. Dalis paramos buvo skirta apmokėti šeimų komunaliniams mokesčiams ir interneto paslaugoms, suteikusioms galimybę mokytis nuotoliniu būdu mūsų mokiniams bei jų broliams ir seserims. Mūsų mokykla trims šeimoms parūpino nešiojamuosius kompiuterius.

Šeimoms, susidūrusioms su sunkumais šiuo laikotarpiu, tai buvo labai svarbi parama. Ji paskatino išlaikyti viltį, kad šeimos nėra vienos ir ištikus bėdai, visada atsiras atsakingų, geranoriškų įmonių, kurios pagelbės iš širdies.

Straipsnyje naudojama nuotrauka iš nuotraukų tinklalapio “Unsplash”. Nuotraukos autorius: Chang Duong