Mokome taikydami pameistrystės metodą. 70 procentų mokymosi laiko užima praktiniai mokymai verslo įmonėse ir praktikos laboratorijose, tad mokiniai dar besimokydami įgyja neįkainojamos patirties, kurios reikalauja būsimi darbdaviai.

Siekiame kokybės, o ne kiekybės. Mokymai vyksta nedidelėse grupėse, tad prisitaikoma prie individualių poreikių, mokymosi eigos. Taip užtikrinamas efektyvus kiekvieno jaunuolio mokymas.

Aktyviai bendradarbiaujame su verslo įmonėmis, kurios įsitraukia į mūsų mokyklos praktinės bazės ir mokymo programų kūrimą bei tobulinimą, todėl mūsų studijas baigę mokiniai atitinka šiuolaikinės darbo rinkos poreikius.

Vertiname jaukią ir ekologišką aplinką. Mokykla įkurta gamtos apsuptyje, tad pertraukas, atsižvelgdami į oro sąlygas, su malonumu leidžiame gryname ore žaisdami tinklinį ir kitus sporto žaidimus.

Kuriame nuoširdžią ir kūrybišką atmosferą. Siekiame, kad kiekvienas jaustųsi gerbiamas ir taptų bendruomenės dalimi. Mes – už svajones, iniciatyvą, entuziazmą, saviraiškos galimybes!

Mums svarbios bendražmogiškosios krikščioniškosios gyvenimo vertybės. Mokykloje mes puoselėjame draugiškumą, pagarbą, atsakingumą, sąžiningumą ir nuoširdumą.

Neturime skambučio, kviečiančio į pamokas. Kartu su mokiniais pasirenkame mokymosi ir pertraukų laiką. Manome, kad toks būdas geriau atitinka jaunų žmonių poreikius ir leidžia tinkamai išnaudoti jų mokymosi potencialą.