Mes taikome išskirtinę ugdymo metodiką perimtą iš partnerių Prancūzijoje. Ši metodika padeda išugdyti profesijai reikalingus darbinius įgūdžius ir suteikia realios amato patirties. Pagal šią metodiką kiekvieną mėnesį jaunuoliai dvi savaites gilinasi į pasirinkto amato teorinius ir praktinius aspektus mokykloje, kitas dvi – atlieka praktiką įmonėje pagal pasirinktą profesinę sritį.

Aktyviai bendradarbiaujame su verslo įmonėmis, kurios įsitraukia į mūsų mokyklos praktinės bazės ir mokymo programų kūrimą bei tobulinimą, todėl mūsų mokyklą baigę mokiniai atitinka šiuolaikinės darbo rinkos poreikius.

Mūsų mokytojai –  ne teoretikai, o praktikai.  Siekdami kokybiško mokslo, subūrėme tokią mokytojų komandą, kur visi mokytojai – ne teoretikai, o praktikai, patys dalį laiko dirbantys savo profesijos srityse.

Mūsų prioritetas – kokybė, o ne kiekybė. Mokymai vyksta mažose grupėse, todėl galime skirti kokybišką dėmesį kiekvienam besimokančiajam. Nėra bendrojo ugdymo dalykų, todėl visą laiką galime skirti profesiniam mokymui.

Kartu kuriame įkvepiančią mokymosi aplinką. Mūsų mokykla įsikūrusi Trakų rajone, gamtos apsuptyje. Mokytojai, mokiniai – kartu mes kuriame erdvę, kurioje būtų gera mokytis ir ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų. Mes visuomet esame už bendradarbiavimą, iniciatyvumą ir saviraiškos galimybes!

Mums svarbios bendražmogiškosios gyvenimo vertybės. Mokykloje mes puoselėjame draugiškumą, pagarbą, atsakingumą, sąžiningumą ir nuoširdumą.