Keramikos dirbtuvės

Keramikos meistro Arūno Petrušausko studija paties autoriaus įkurta 2017 metais. Studijoje laukiami meno gyslelę turintys ar tiesiog įdomios laisvalaikio praleidimo veiklos ieškantys žmonės. Čia galima ne tik išmėginti keramikos amatą ir pasigaminti savo pirmąjį keramikos gaminį, bet ir kūrybiškoje atmosferoje maloniai praleisti laiką – pabendrauti bei pasivaišinti puodeliu karšto gėrimo.

Arūno Petrušausko studijoje užsiėmimus lanko tiek mokyklos mokiniai ir mokytojai, tiek žmonės, atvykę iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Užsiėmimus veda jaunosios kartos keramikas, Vilniaus dailės akademijoje keramikos specialybę įgijęs Lukas Šilinskas. Užsiėmimų metu jų dalyviams suteikiama galimybė susipažinti su įvairiomis keramikos technikomis ir įranga. Mokytojas pademonstruoja keramikos gaminių atsiradimo eigą, supažindina su įvairiais techniniais niuansais ir keramikos istorija.

Prieš atvykstant prašome susisiekti su mokykla (mob. tel.: 8 615 18620) ar keramikos mokytoju, kuris mokykloje paprastai dirba antradieniais ir trečiadieniais, tačiau atskiru susitarimu galima sutarti laiką ir kitą pageidaujamą savaitės dieną.

Muaythai treniruotės

Nuo 2017 metų rugsėjo pradžios mūsų mokyklos mokiniai turi galimybę lankyti muaythai treniruotes. Jas veda muaythai sporto klubo “Lotosas” treneris Andrejus Lotosas Zemitan. Geriausias vaikų muaythai treneris – mokytojas, auginantis muaythai nugalėtojų kartą. Jo auklėtiniai yra tapę Lietuvos muaythai čempionais, pasaulio muaythai čempionais, įvairių muaythai turnyrų nugalėtojais. Šiais metais sporto klubas “Lotosas” tapo oficialiu “World Muaythai Council” organizacijos, vienijančios muaythai visame pasaulyje, nariu, o treneris muaythai mokytoju tailandietiškai Kru.

Muzikos užsiėmimai

Mokykloje du kartus per savaitę vyksta muzikos užsiėmimai, kurių metu mokomasi groti gitara, fleita, cajon būgnais arba dainavimo meno.

Muzikos užsiėmimus veda savanoris mokytojas E. Ramelis, dirbantis Vilniaus Balio Dvariono muzikos mokykloje. E. Ramelis groja violončele ansamblyje “Vilniaus divertismentas”.

Pertraukų ir laisvalaikio metu

Pertraukų ir laisvalaikio metu mūsų mokiniai turi galimybę žaisti stalo tenisą. Mokyklos teritorijoje yra tinklinio aikštelė, organizuojame sporto žaidimus. Ateityje planuojame pilnai įrengti naują sporto salę mokyklos teritorijoje.