Keramikos dirbtuvės

Keramikos meistro Arūno Petrušausko studija paties autoriaus įkurta 2017 metais. Studijoje laukiami meno gyslelę turintys ar tiesiog įdomios laisvalaikio praleidimo veiklos ieškantys žmonės. Čia galima ne tik išmėginti keramikos amatą ir pasigaminti savo pirmąjį keramikos gaminį, bet ir kūrybiškoje atmosferoje maloniai praleisti laiką – pabendrauti bei pasivaišinti puodeliu karšto gėrimo.

Arūno Petrušausko studijoje užsiėmimus lanko tiek mokyklos mokiniai ir mokytojai, tiek žmonės, atvykę iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Užsiėmimus veda keramikė Dormantė Penkinski. Užsiėmimų metu jų dalyviams suteikiama galimybė susipažinti su įvairiomis keramikos technikomis ir įranga. Mokytoja pademonstruoja keramikos gaminių atsiradimo eigą, supažindina su įvairiais techniniais niuansais ir keramikos istorija.

Prieš atvykstant prašome susisiekti su mokykla (mob. tel.: 8 615 18620) ar keramikos mokytoju, kuris mokykloje paprastai dirba antradieniais ir trečiadieniais, tačiau atskiru susitarimu galima sutarti laiką ir kitą pageidaujamą savaitės dieną.

Pertraukų ir laisvalaikio metu

Pertraukų ir laisvalaikio metu mūsų mokiniai turi galimybę žaisti stalo tenisą. Mokyklos teritorijoje yra tinklinio aikštelė, organizuojame sporto žaidimus. Taip pat mokykloje yra įrengta treniruoklių salė. Vyksta mokamos jogos ir pilateso treniruotės.