Mūsų mokinių sėkmės istorijos, kurios mus įkvepia augti ir tobulėti:

Konditerijos meistras Egidijus

Egidijus mūsų mokyklą baigė 2008 metais ir įgijo konditerio kvalifikaciją. Baigęs mokyklą Egidijus dirbo restorane “Apvalaus stalo klubas” Trakuose, vėliau įmonėje UAB “Ali Šokoladinė”. Pasisėmęs patirties, Egidijus 2017 metais įkūrė nuosavą konditerijos gaminių kepyklą MB “Saldi meilė” Vievyje, o 2019 metais atidarė savo konditerijos gaminių parduotuvę “Dolce Amor” Elektrėnuose.

Stodamas į mokyklą nemaniau, kad man taip pasiseks. Tuo metu, būdamas šešiolikos, amatų mokyklą rinkausi ne dėl meistrų iš Prancūzijos – man su vyresnėliu broliu, netekus tėvo, svarbiausia buvo kuo greičiau įgyti specialybę, pradėti dirbti ir padėti mamai. Vienu metu galvojau net apie darbą užsienyje, bet nenorėjau išvažiuoti iš Lietuvos. Pasirinkau amatų mokyklą Rūdiškėse, nes čia buvo galimybė iš karto dirbti ir užsidirbti. Konditerio specialybės mokslai tuo metu truko trejus metus. Kasmet į mokyklą iš Prancūzijos atvažiuodavo vis kitas mokytojas, iš kiekvieno išmokdavome naujų dalykų. Taigi, būdamas dvidešimties, jau turėjau specialybę, patirties ir mėgstamą darbą.”

Nuostabaus skonio ir grožio Egidijaus konditerinius gaminius galite atrasti socialiniame tinkle Facebook: DOLCE AMOR

Dailidės amato meistrai Paulius ir Laurynas

Paulius ir Laurynas prieš ateidami mokytis į mūsų mokyklą, jau buvo įgiję savo pirmąsias kvalifikacijas kitose profesinėse mokyklose.  

Norėdami išmokti dailidės amato, jie pasirinko mūsų mokyklą. Kitose profesinėse mokyklose dailidystės kurso buvo siūloma mokytis tik keletą mėnesių, tačiau vaikinai suprato, kad tokio trumpo laiko nepakaks perprasti amato subtilybes.

Paulius mūsų mokyklą baigė 2017 metais, o Laurynas – 2018 metais. Jaunuoliai suprato, kad nenori būti samdomais darbuotojais, todėl 2019 metais įkūrė savo verslą – mažąją bendriją „Vilniaus dailidės“.

„Visada smagu užsukti į mokyklą, pasilabinti, pažiūrėti kaip sekasi naujiems mokiniams. Kartais tenka pasikonsultuoti su buvusiais mokytojais, kurie gali patarti, kaip išspręsti iškilusius klausimus mūsų vykdomuose darbuose. Mokykloje buvo ir tebėra labai gera atmosfera, užsukę jaučiamės kaip namuose, ar bendruomenėje, tarp draugų.

Manome, kad geriausiai sekasi motyvuotiems, jau žinantiems ko ateina mokytis, nors gal tokių ir mažesnė dalis. Bet kiekvienas save atranda ir pamato kas jam sekasi geriau, o kas nelabai. Patartume rimtai žiūrėti į dailidės amatą ir į patį mokslą, nes tokių žinių, kurias gausite šioje mokykloje, kažkur kitur tektų gerai paieškoti. Ir kaip sakė mūsų profesijos mokytojas prieš ateinant mokytis – tai bus tik pradžia, įvadas į dailidės amatą, nes mokytis galima visą gyvenimą.“

Pauliaus ir Lauryno darbus ir įgyvendintus projektus galite pamatyti ir sekti socialiniame tinkle Facebook: VILNIAUS DAILIDĖS

Dailidės ir medžio drožybos amatų meistras Mindaugas

2017 m. birželio mėn. dailidės kvalifikaciją įgijęs Mindaugas į mūsų mokyklą atėjo jau turėdamas aukštąjį išsilavinimą, tačiau neturėjo darbo, atitinkančio jo poreikius. Dabar jis – diplomuotas dailidė, dirbantis Trakų miškų urėdijoje, o laisvalaikiu dar ir drožinėjantis.

„Darbą miškų urėdijoje padėjo susirasti mokykla. Juo džiaugiuosi, nes turiu galimybę išreikšti save tiek kūrybinėje, tiek technologinėje plotmėje. Pavyzdžiui, man reikia įrengti pavėsinę poilsiavietėje, tai braižau eskizą, darau brėžinį, paruošiu medieną, atlieku visus gamybos ir  konstravimo darbus, dengiu stogą skiedromis. Džiaugiuosi, kad po poros metų nedarbo, mokydamasis ir dirbdamas galiu šiandien ne tik save išsilaikyti, bet ir prisidėti prie šeimos gerbūvio tvarkymo. Šiuo metu jaučiuosi stabiliai ir galiu kurti ateities planus.”

Mindaugo gaminius galite peržiūrėti socialiniame tinkle Facebook: M.V. – MEDŽIO DROŽINIAI

Tikime, kad mūsų mokinių pasiekimai ir sėkmės istorijos įkvepia ir kitus, svarstančius mokytis profesinio mokymo ar norinčius keisti jau turimą kvalifikaciją.

Kilus klausimams, visuomet galite susisiekti su mumis: 8 615 18620.

Mūsų kontaktai