Rengiame dailides:

– galinčius savarankiškai atlikti rąstinių, karkasinių, skydinių pastatų statybos darbus;
– mokančius profesionaliai atlikti stogų konstrukcijų montavimo darbus;
– išmanančius dailidžių naudojamų medžiagų savybes ir jų apdirbimo galimybes;
– gebančius valdyti dailidžių darbams naudojamus įrengimus bei įrankius.

Praktinė informacija

Mokymosi trukmė 3 metai. Mokymosi forma dieninė. Priimami mokytis jaunuoliai nuo 16 metų. Mokome pameistrystės mokymo metodu – 2/3 mokymosi proceso trukmės sudaro praktinių įgūdžių įgijimas bei tobulinimas verslo įmonėje ir mokykloje, tad baigus mokymo programą sėkmingai įsiliejama į darbo rinką. Mokantis yra galimybė užsidirbti.

Mokymosi kaina

Mūsų mokykloje yra mokestis už mokymosi priemones bei žaliavas – 25 Eur per mėnesį (10 įmokų per metus). Į kainą įskaičiuota profesionalūs darbo drabužiai, įrankiai ir žaliavos, reikalingos darbui praktikos laboratorijoje.

Mokymo planas:

Sudarant dailidės mokymo programą, buvo remtasi Prancūzijos amatų mokyklų dailidžių mokymo programomis, taip pat profesinio mokymo asociacijos „Les Compagnons du Devoir et de Tour de France“, naujausia mūsų šalies ir kitų valstybių mokinių rengimo metodika bei patirtimi. Mokymo metu taikomi tiek tradiciniai, tiek naujausi, pažangiausi Europos darbo metodai bei technologijos.

Mokymo planą galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Kilo klausimų, rašykite Noriu mokytis

Skaitykite apie dailidžių specialybės praktinių užsiėmimų rezultatus paspaudę šią nuorodą.

Įsidarbinimo galimybės:

Amatų mokykloje „Sodžiaus meistrai“ įgijus dailidės specialybę, galima dirbti tiek mažose, tiek didelėse Lietuvos bei užsienio įmonėse arba steigti savo įmonę. Įgytą kvalifikaciją galima tobulinti savarankiškai ar stažuotėse, kurias padeda rasti ir mokykla.

Sėkmės istorija


Dailidės specialybę įgijęs Aleksandras šiuo metu dirba Prancūzijoje, kur įkūrė savo įmonę:

„Ši mokykla man suteikė galimybę tapti tuo, kas esu dabar. Viską, ką šiuo metu turiu Prancūzijoje, turiu dėl to, kad Lietuvoje mokiausi dailidės amato, įgijau specialybę. Vėliau man buvo sudarytos sąlygos tobulinti darbo įgūdžius Prancūzijoje. Dirbdamas samdomu darbuotoju, svajojau kada nors įkurti savo įmonę. Tam, kad galėčiau įsigyti reikiamus įrankius ir techniką, ėmiausi papildomų darbų, dažnai dirbdavau savaitgaliais. 2011 m. įkūriau savo įmonę „AleksandrPanasov“ – atliekame stogų montavimo, dengimo ir vidaus medžio apdailos darbus, klojame parketą, montuojame ir įrengiame terasas, pavėsines.Visiems jauniems žmonėms norėčiau pasakyti, kad gyvenime viską įmanoma pasiekti – galite tapti kuo tik norite, jei iš tiesų stipriai norėsite ir atkakliai dirbsite.“