Rengiame dailides – stalius:

– galinčius savarankiškai atlikti rąstinių, karkasinių, skydinių pastatų statybos darbus, stalių darbus;
– mokančius profesionaliai atlikti stogų konstrukcijų montavimo darbus;
– išmanančius dailidžių – stalių naudojamų medžiagų savybes ir jų apdirbimo galimybes;
– gebančius valdyti dailidžių – stalių darbams naudojamus įrengimus bei įrankius.

Praktinė informacija

Mokymosi trukmė 2 metai. Mokymosi forma dieninė. Priimami mokytis jaunuoliai nuo 16 metų. Mokome pameistrystės mokymo metodu – 2/3 mokymosi proceso trukmės sudaro praktinių įgūdžių įgijimas bei tobulinimas verslo įmonėje ir mokykloje, tad baigus mokymo programą sėkmingai įsiliejama į darbo rinką.

Mokymosi kaina

Valstybės finansuojama vieta: į valstybės finansuojamą vietą gali pretenduoti tie asmenys, kurie yra neįgiję/įgiję pagrindinį išsilavinimą arba įgiję vidurinį išsilavinimą;

Valstybės nefinansuojama vieta: į valstybės nefinansuojamą vietą gali pretenduoti tie asmenys, kurie yra įgiję aukštąjį išsilavinimą/profesinę kvalifikaciją. Mokantis valstybės nefinansuojamoje vietoje, mokestis už mokslus yra 600 Eur už visą mokymo programą.

SVARBU: Patekę, tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą vietą, visi mokiniai turi susimokėti už mokymo priemones ir žaliavas, Viešosios įstaigos Amatų mokykla „Sodžiaus meistrai“ visuotinio dalininkų susirinkimo 2017-05-31 Nr. 17/02 sprendimu, nustatytą 250 Eur (du šimtai penkiasdešimt eurų) mokestį už vienerius mokslo metus (25 eur/mėn.). Į kainą įskaičiuota profesionalūs darbo drabužiai, įrankiai ir žaliavos, reikalingos darbui praktikos laboratorijoje.

Mokymo planas:

Sudarant dailidės – staliaus mokymo programą, buvo remtasi Prancūzijos amatų mokyklų dailidžių mokymo programomis, taip pat profesinio mokymo asociacijos „Les Compagnons du Devoir et de Tour de France“, naujausia mūsų šalies ir kitų valstybių mokinių rengimo metodika bei patirtimi. Mokymo metu taikomi tiek tradiciniai, tiek naujausi, pažangiausi Europos darbo metodai bei technologijos.

Kilo klausimų, rašykite Noriu mokytis

Skaitykite apie dailidžių specialybės praktinių užsiėmimų rezultatus paspaudę šią nuorodą.

Įsidarbinimo galimybės:

Amatų mokykloje „Sodžiaus meistrai“ įgijus dailidės – staliaus specialybę, galima dirbti tiek mažose, tiek didelėse Lietuvos bei užsienio įmonėse arba steigti savo įmonę. Įgytą kvalifikaciją galima tobulinti savarankiškai ar stažuotėse, kurias padeda rasti ir mokykla.

Sėkmės istorija


Dailidės specialybę įgijęs Aleksandras šiuo metu dirba Prancūzijoje, kur įkūrė savo įmonę:

„Ši mokykla man suteikė galimybę tapti tuo, kas esu dabar. Viską, ką šiuo metu turiu Prancūzijoje, turiu dėl to, kad Lietuvoje mokiausi dailidės amato, įgijau specialybę. Vėliau man buvo sudarytos sąlygos tobulinti darbo įgūdžius Prancūzijoje. Dirbdamas samdomu darbuotoju, svajojau kada nors įkurti savo įmonę. Tam, kad galėčiau įsigyti reikiamus įrankius ir techniką, ėmiausi papildomų darbų, dažnai dirbdavau savaitgaliais. 2011 m. įkūriau savo įmonę „AleksandrPanasov“ – atliekame stogų montavimo, dengimo ir vidaus medžio apdailos darbus, klojame parketą, montuojame ir įrengiame terasas, pavėsines.Visiems jauniems žmonėms norėčiau pasakyti, kad gyvenime viską įmanoma pasiekti – galite tapti kuo tik norite, jei iš tiesų stipriai norėsite ir atkakliai dirbsite.“