Pirma, ką darome kitaip, tai taikome išskirtinę ugdymo metodiką. Ją mūsų mokykla perėmė iš partnerių Prancūzijoje. Ši metodika padeda išugdyti profesijai reikalingus darbinius įgūdžius ir suteikia realios amato patirties. Pagal šią metodiką kiekvieną mėnesį jaunuoliai dvi savaites gilinasi į pasirinkto amato teorinius ir praktinius aspektus mokykloje. Kitas dvi – atlieka praktiką įmonėje pagal pasirinktą profesinę sritį.

Aktyviai bendradarbiaujame su verslo įmonėmis. Šios įmonės suteikia mokiniams praktikos vietas. Taip pat įsitraukia į mūsų mokyklos praktinės bazės, mokymo programų kūrimą bei tobulinimą. Todėl, mūsų mokyklą baigę mokiniai atitinka šiuolaikinės darbo rinkos poreikius.

Mūsų mokytojai –  ne teoretikai, o praktikai.  Siekdami kokybiško mokslo, subūrėme tokią mokytojų komandą, kur visi mokytojai – ne teoretikai, o praktikai, patys dalį laiko dirbantys savo profesijos srityse.

Mes darome kitaip suteikdami prioritetą kokybei, o ne kiekybei. Mokymai vyksta mažose grupėse. Todėl galime skirti kokybišką dėmesį kiekvienam besimokančiajam. Nėra bendrojo ugdymo dalykų, todėl visą laiką galime skirti profesiniam mokymui.

Kartu kuriame įkvepiančią mokymosi aplinką. Mūsų mokykla įsikūrusi netoli Vilniaus, Trakų rajone, gamtos apsuptyje. Tikslingai pasirinkome šią vietą gamtos apsupty, kad turėtume erdvės. Moderniam bendrabučiui su konferencijų salėmis, keramikos studijai, medžio dirbtuvėms, šiuolaikiniam augalų šiltnamiui. Mokytojai, mokiniai – kartu mes kuriame erdvę, kurioje būtų gera mokytis ir ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų. Mes visuomet esame už bendradarbiavimą, iniciatyvumą ir saviraiškos galimybes! 

Mums svarbios bendra žmogiškosios gyvenimo vertybės. Mokykloje mes puoselėjame draugiškumą, pagarbą, atsakingumą, sąžiningumą ir nuoširdumą.

 Daugiau skaitykite: Apie mus