Lapkričio 17d. mūsų mokyklą aplankė projektas „Svečiuose – kinas“. Nors šiuolaikinių technologijų dėka filmai kiekvienam asmeniškai yra pakankamai lengvai pasiekiamas produktas, „Svečiuose – kinas“ programa siekia sugrąžinti kolektyvinio kino žiūrėjimo malonumą, paskatinti žmones bendrauti, diskutuoti, dalintis įspūdžiais kartu. Dažnas pamiršo, kaip malonu yra laukti kino seanso, suklusti, kai salėje užgęsta šviesos, o Didžiajame ekrane pasirodo pirmieji filmo kadrai, kumštelėti kaimynui, kad nustotų plepėti…

Mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę dalyvauti kūrybinėse dokumentinio filmo dirbtuvėse kartu su žymiu Lietuvos kino operatoriumi A. Mikutėnu. Po dirbtuvių visi kartu žiūrėjome G. Beinoriūtės filmą „Pokalbiai rimtomis temomis“.
Šauni diena su labai įdomiais žmonėmis!

Dėkojame visai šauniai programos komandai ir ypatingai A. Mikutėnui už įkvėptą norą domėtis kinu, jo istorija! 🙂