Balandžio 13d. mūsų mokykloje vyko ATVIRŲ DURŲ DIENOS renginys. Šiais metais vyresniųjų klasių moksleiviams buvo suteikta galimybė dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose jaunuoliai patys savo rankomis gamino pagal iš anksto pasirinktą temą. Labai populiarios šiemet buvo dailidžių, stalių ir stogdengių dirbtuvės. Dailidžių dirbtuvėse jaunuoliai gamino mažą medinį staliuką, stalių dirbtuvėse buvo galimybė pasigaminti stovą mobiliajam telefonui, o stogdengių mokytojas Alenas mokė jaunuolius lankstyti gėles iš vario. Virėjų dirbtuvėse susirinkę jaunuoliai gamino mėsainius, vyresniųjų klasių moksleiviams labai patiko gaminti šokoladines rožes konditerijos laboratorijoje – juk konditerijos specialybė yra tikrai mėgstama visų, kurie neabejingi saldumynams. Mokykloje nuo 2016 metų rugsėjo mėn. bus mokoma naujos specialybės – aplinkotvarkos darbuotojo. Šios specialybės dirbtuvės taip pat buvo pristatytos atvirų durų dienos renginyje. Jaunuoliai ir jų mokytojai su mielu noru gamino modernias augalų kompozicijas, kurias ir toliau galės prižiūrėti, komponuoti parsivežę į savo namus.

Manome, jog tokios kūrybinės dirbtuvės jaunuoliams padeda pažinti naujas specialybes, per praktiką suprasti, ar ši specialybė būtų įdomi ateityje galvojant apie savo karjeros kelią. Atvirų durų dienos renginio tikslas yra atvira galimybė jaunuoliams ieškoti, nes tik per ieškojimus galima atrasti tai, kas būtų aktualu, naudinga, patiktų. Tokią galimybę balandžio 13d. mūsų mokykla suteikė daugiau nei šimtui vyresniųjų klasių moksleivių ir jų mokytojų.

Daliai renginio dalyvių, kurie atvažiavo iš tolimesnių vietovių, buvo suteikta galimybė aplankyti Trakų istorijos muziejų. Už šią galimybę nuoširdžiai dėkojame Trakų istorijos muziejaus direktoriui V. Poviliūnui bei ryšių su visuomene ir edukacijos skyriaus vedėjai B. Balčytienei.

Kartu norime padėkoti nuolatiniam mūsų mokyklos rėmėjui Kazickų šeimos fondui, kuris išskirtinai tiki jaunais žmonėmis ir siekia jų gerovės.

Dalinamės renginio akimirkomis, nuotraukas peržiūrėti taip pat galite mūsų mokyklos Facebook paskyroje!