Gegužės 11d. mūsų mokykla organizavo atvirų durų dieną programos “Krepšinio galia” dalyviams. Renginio metu jaunuoliai susipažino su profesijomis, kurių galima išmokti mūsų mokykloje, turėjo galimybę susipažinti su esamais ir jau mokyklą baigusiais mokiniais. Jaunuoliai dalyvavo krepšinio turnyre kartu su Trakų r. Rūdiškių gimnazijos mokiniais, o vėliau buvo pakviesti pietų ir ragavo mūsų mokyklos mokinių pagamintas ir keptas krosnyje picas.

Dėkojame Trakų r. Rūdiškių gimnazijai, kuri suteikė galimybę naudotis sporto sale ir krepšinio aikštele. Dėkojame klubo “Lotosas” Muaythai treneriui Andrejus Lotosas Zemitan, kuris visiems krepšinio turnyro dalyviams pravedė treniruotę prieš krepšinio rungtynes. Esame nuoširdžiai dėkingi The Kazickas Family Foundation – Kazickų Šeimos Fondui, kuris rėmė šį renginį.