Mūsų mokykloje keramikos dirbtuvės atvėrė duris 2017 metų rudenį. Džiaugiamės, jog rėmėjų dėka galime savo mokyklos mokiniams, aplinkinių vietovių gyventojams –  tiek mažiesiems, tiek ir suaugusiems – pasiūlyti kūrybines keramikos dirbtuves kaip puikų būdą lavinti savo kūrybingumą ir vaizduotę. Esame laimingi, jog keramikos užsiėmimus veda savo srities žinovas, labai talentingas keramikas Arūnas, kuris šiuo amatu užsiima nuo jaunystės.

Nuoširdžiai norime padėkoti Lietuvos Dukterims „Daughters of Lithuania LA“, kurios remia ne vieną mūsų mokyklos veiklą. Šią vasarą Lietuvos Dukterys lankėsi mūsų mokykloje, lydimos LR generalinio konsulo Los Andžele (JAV) žmonos R. Gaidienės. Apsilankiusios mūsų mokykloje ir pamačiusios, jog keramikos dirbtuvėse trūksta mokiniams skirtų žiedimo staklių, skyrė lėšų joms įsigyti. Mūsų mokykla įsigijo senas, naudotas  stakles, kurias mūsų darbuotojai restauravo. Esame dėkingi, jog mūsų mokiniai turės dar nuostabesnių galimybių išbandyti neišsemiamas keramikos galimybes!